Servis Çağır

Beko Su Sebil Arıza Servis Bakım Yedek Parça

Beko su sebili teknik servis hizmetleri için bizlere ulaşabilirsiniz.

Beko su sebilleri günümüzde vazgeçilmez bir yer edinmişlerdir. Sıcak havalarda soğuk su ihtiyacı duyduğumuzda, soğuk havalarda  ne zaman çay, kahve vb. ihtiyaç duyduğumuzda aklımıza ilk gelen şey, 24 saat bu ihtiyaçlarımızı karşılayan beko su sebilleridir ve  özellikle işyerlerimizde olmazsa olmazımız haline gelmiştir.

Ancak gözden kaçırdığımız, önemsemediğimiz ya da bilmediğimiz için yaptırmadığımız beko su sebillerimizin dezenfektesi ve temizliği aslında sağlığımızı riske sokmaktadır. Beko su sebillerinin bulunduğu ortama göre 1-3 ay arasında mutlaka dezenfekte edilmelidir. Aksi taktirde sebilin içindeki durgun suda oluşan bakteri, virüs, mikroorganizma vb. birçok hastalığa sebep olmaktadır. Bunlardan biriside lejyonella hastalığıdır. Bu yüzden su sebillerinizin 1-3 ay arasında mutlaka dezenfekte ettirmenizi tavsiye ediyoruz.


 • Beko su sebili sesli çalışıyor
 • Beko su sebili soğutmuyor
 • Beko su sebili soğutma ayarı
 • Beko Su sebili termostat ayarı nasıl yapılır
 • Beko su sebili su gelmiyor
 • Beko su sebili su damlatıyor
 • Beko su sebili temizliği
 • Beko su sebili musluğu nasıl değiştirilir
 • Beko su sebili arızaları
 • Beko su sebili sıcak su gelmiyor
 • Beko su sebili su çekmiyor
 • Beko su sebili nasıl temizlenir
 • Beko su sebili su az akıyor

Beko Teknik servisi olarak büyemizde Beko Sebil Servisi hizmeti verilmektedir. Sebil servisimiz sadece sebil dezenfektesi değil aynı zamanda Sebil Tamiri, Toptan ve Perakende Sebil Yedek Parçaları (sebil musluğu, sebil kapağı, sebil bardaklığı, sebil damlalığı vs.) satışı, 2. El Su Sebili Satışı gibi hizmetlerde vermektedir. Faaliyetlerimizi aşağıda daha açık bir şekilde sıraladık.

* Beko Su Sebili Dezenfektesi: Ofis ve Sanayi Tipi su sebillerinin içinin yani içme suyunun temas ettiği hazneler (kazanlar), parçalar, kanallar ve muslukların ozonlama yöntemi ile dezenfekte edilmesi işlemidir. DEZENFEKTE

* Su Sebili Temizliği: Su Sebillerinin sebil servisimize alınıp dış kısmının yani görünen yüzeylerin, parçaların özel ilaçlar ve aparatlar kullanılarak dış yıkaması yapıldıktan sonra içininde ozonlama yöntemi ile dezenfekte edilip, etiketlerinin yenilenip streçlendikten sonra teslim edilmesi işlemidir.

* Beko Su Sebillerinin Tamiri: Sebil servisimizdeki ustalarımız sebillerinizin arızasını tespit ettikten sonra yerinde yapılabilecek arızaların tamirini yapar (termostat, termik, musluk değişimi, musluk arkası değişimi, tahliye seti değişimi, soket yanıkları, hortum patlakları, kablo değişimi, vs.), ağır arızası olanları yani yerinde yapılamayacak olanları (motor değişimi, gaz kaçağı, gaz tıkanıklığı, sıcak su kazanı değişimi, vs.) ise sebil servisimize alıp tamirini, bakımını, kontrolünü yaptıktan sonra size teslim eder.

* Beko Su Sebili Yedek Parçaları: Firmamız piyasada bulunabilen her türlü sebil yedek parçalarının Toptan ve Perakende satışını yapmaktadır. Bunlardan bazılarını kendimiz ürettiriyoruz, bazılarını ise üretici firmalardan tedarik ediyoruz. Toptan ve Perakende satışını Yaptığımız Sebil Yedek Parçalarından bazılarını şunlardır; Sebil musluğu, sebil bardaklığı, sebil üst kapağı (çatı kapak), sebil yuvarlak kapağı (watergart – su alma grubu), sebil damlalığı (atık su kabı), tahliye seti, her sebile uyumlu yuvarlak kapak (watergart – su alma grubu), vs.

Ozonla Beko Sebil Temizliği

Ozonla Beko Sebil Temizliği Nedir?

Ozonlama, bir jenaratör eşliğinde yapılan dezenfekte yöntemlerinden en etkilisidir. Koku ve tat değişikliklerinde su sebillerinin üzerindeki rolü çok kuvvetlidir. Su sebili ozonlama, su sebilinizin mikrobiyolojik olarak bakterilerden arındırılması manasına gelir

Ozonla Beko Sebil Temizliğia Niçin Gerekli?

Sağlıklı ve doğal su içebilmeniz için su sebillerinin düzenli olarak ozonlama sistemiyle sanitasyon yapılması gerekmektedir.

Ozonla Sebil Temizliği Nasıl Yapılır?

Beko Su sebilleri ozonlama sistemi, sadece sebil ozonlamaya uygun cihazlarla yapılır. Sebil temizleme işlemi OZON JENERATÖRÜYLE yapılır.