Servis Çağır

Beko Televizyon Tamir Servisi

Beko Televizyonlarda oluşabilecek belli başlı arızalar aşağıda listelenmiştir.

Beko Televizyon Arızaları ve Çözüm Yolları

1. TV açılmıyor;

Çözüm: Elektrik prizini kontrol edin. Kumandanın pillerini değiştirin. LCD TV hala açılmıyorsa teknik servisimizle (444 48 63) iletişime geçebilirsiniz.

2. TV ekranının bazı bölgelerinde renklenme var;

Çözüm: Elektrik fişini çekin, 1 saat sonra tekrar takın. Eğer sorun hala düzelmediyse teknik servisimizle (444 48 63) iletişime geçebilirsiniz.

3. TV’ den yayın alamıyorum;

Çözüm: Anten girişlerini ve scart bağlantılarını kontrol edin. Eğer hala yayın yoksa teknik servisimizle (444 48 63) iletişime geçebilirsiniz.

4. TV ’de görüntü var, ses yok;

Çözüm: Kumandadan TV ses ayarlarını ve TV bağlantılarını kontrol edin. Eğer hala ses gelmiyorsa teknik servisimizle (444 48 63) iletişime geçebilirsiniz.

5. TV ’de ses var, görüntü yok;

Çözüm: TV bağlantılarını kontrol edin. Görüntü gelmediyse teknik servisimizle (444 48 63) iletişime geçebilirsiniz.

6. TV ekranı kırık / çatlak / çizik;

Çözüm: LCD, LED, TV ekranı kırık / çatlak / çizik tamiri mümkün değildir. Değişim yapılması gerekir. Ayrıca panelin değişim fiyatı yeni bir TV ye yakın bir maliyet çıkartmaktadır.

7. TV’de Sinyal yok yazısı çıkıyor;

Bu sorunun birçok nedeni olabilir. Eğer anten girişinden izliyorsanız, anten kablonuzun tüm giriş noktalarını kontrol edin. Eğer sorun buradan kaynaklanmıyorsa, kanal taraması yapın. Sorun hala devam ederse de yayının merkezden kesilip kesilmediğine bakın. Tüm bunları yaptınız ve sorununuz hala devam ediyorsa, tuner girişinizde bir problem olabilir. Böyle bir problem varsa da mutlaka teknik servis (444 48 63) çağırmanız gerekecektir.

8. Televizyonun açılması uzun zaman alıyor;

Genellikle LCD televizyonlarda görülen bir problemdir. Bu sorunun sebebi televizyonunuzdaki elektrik kondansatörlerinin değer kaybetmesinden kaynaklıdır. Böyle bir durum, sizin halledebileceğiniz bir problem olmadığı için teknik servis (444 48 63) desteği almanızda yarar vardır. Bu şekilde kullanmaya devam ederseniz, ana kart zarar görebilir.

9. Televizyon, bir süre çalıştıktan sonra kapanıyor;

Öncelikle kapanma saati ayarlarının açık ya da kapalı olup olmadığına bakın. Açıksa kapalı konuma getirin. Sorun buradan kaynaklı değilse, devrelerden birisi aşırı ısınıyor demektir. Böyle bir durumda teknik destek (444 48 63) almanız şart olacaktır.

Etiketler;

İzmir Beko Televizyon Servisi, Beko Televizyon Servisi, Beko Televizyon İzmir Servisi, Beko Televizyon Tamircisi, Beko Televizyon Tamiri, Beko Televizyon Teknik Servisi, Beko Televizyon Müşteri Hizmetleri, Beko Televizyon Çağrı Merkezi, Beko Televizyon Yedek Parça, Beko Televizyon Bozuldu, Beko Televizyon Arızaları, Beko Televizyon Servis Numarası