Servis Çağır

Pınarbaşı Beko Klima Servisi

Yardım ve Destek

1. Beko Pınarbaşı Teknik Servisi;

Firmamız İzmir’in Pınarbaşı semtinde yaşamakta olan tüm siz değerli müşterilerimize Beko markalı Klima ürünlerinde teknik servis hizmeti sunmaktadır. Haftanın her günü ve her saati aralıksız olarak hizmet vermeye devam ediyoruz. Eğer sizinde Klima ürününüzde bir arıza var ise hemen bizi arayabilir veya yukarıda bulunan biz sizi arayalım adlı formumuzu doldurup bize yollayarak bizim sizi aramamızı sağlayabilirsiniz.

Beko Klima
Tamir Servisi

Klima tamir servisi hakkında detaylı bilgi alabilir ve internet sitemiz üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz

Beko Klima
Onarım Servisi

Klima onarım servisi hakkında detaylı bilgi alabilir ve internet sitemiz üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz

Beko Klima
Teknik Servisi

Klima teknik servisi hakkında detaylı bilgi alabilir ve internet sitemiz üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz

2. Beko Çağrı Merkezi;

Bizi arayıp teknik yetkilimiz ile iletişim kurduğunuz takdirde ilerleyen süreçte telefondaki yetkili size gereken bilgileri verip sorununuza en uygun çözümleri size sunarak sizi bu zahmetten kurtaracaktır. Sürecin işleyişine kısaca değinecek olursak ilk olarak cihazınızın sorunuyla ilgili kısa bir bilgilendirme alındıktan sonra isim, adres ve telefon numaranız kaydedilir. Ardından bu bilgiler sahadaki arkadaşlarımıza iletilerek iş yoğunluğuna bağlı olarak arkadaşlarımız ev, iş, okul, hastane, fabrika, kamu kuruluşları, avm, gelmeden 1 saat önce, bize vermiş olduğunuz bilgiler çerçevesinde telefon numaranızdan size ulaşarak müsaitlik durumunuza göre cihazın bulunduğu yere gelinir veya daha sonraki bir zamana ertelenir.

Beko Pınarbaşı
Klima Servisi

Klima Pınarbaşı servisi hakkında detaylı bilgi alabilir ve internet sitemiz üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz

Beko Pınarbaşı
Klima Teknik Servisi

Klima Pınarbaşı teknik servisi hakkında detaylı bilgi alabilir ve internet sitemiz üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz

Beko Pınarbaşı
Klima Tamir Servisi

Klima Pınarbaşı tamir servisi hakkında detaylı bilgi alabilir ve internet sitemiz üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz

3. Beko Klima Tamir Süreci;

Teknik yetkilimiz cihazınızı inceleyip sorunları belirledikten sonraki süreç şu şekildedir. Beko markalı cihazınızın sorunu cihazı yerinden taşımaya gerek olmadan çözümlendirilebilecek bir sorun ise cihazınız hiç yerinden oynatılıp gereksiz yere yıpranma yaşamasını engellemek adına yerinde onarımı yapılır. Bu onarım işlemini teknik ekibimiz en temiz şekilde yapmak adına büyük bir özen gösterir. Eğer cihazın sorunu yerinde çözülebilecek bir durum değil ise cihaz atölyemize alınır ve işinin ehli ustalarımız tarafından onarılır. Gerektiği takdirde cihazın içerisinde ki parçalar onarılabilir veya parçanın değişimi yapılır. Cihazın onarımı sonrası belli bir süre teste tabi tutulur. Test sürecinin ardından eğer herhangi bir problem tespit edilmez ise cihazınızın teslimi yapılır.

Beko Pınarbaşı
Klima Tarmici

Klima Pınarbaşı servisi hakkında detaylı bilgi alabilir ve internet sitemiz üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz

Beko Pınarbaşı
Klima Yedek Parça

Klima Pınarbaşı yedek parça servisi hakkında detaylı bilgi alabilir ve internet sitemiz üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz

Beko Pınarbaşı
Klima Tamirci Servisi

Klima Pınarbaşı tamircisi servisi hakkında detaylı bilgi alabilir ve internet sitemiz üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz

4. Beko Garanti;

Firmamız tarafından sunulan herhangi bir hizmet sonrası sizlere bir servis fişi sunulur. O fişi cihazınızın onarım işleminden sonraki bir sene saklamanız tavsiye edilmektedir. Eğer cihazınız onarımdan önceki aynı sorunu tekrar ederse bize ulaşıp size verilen fiş üzerindeki numarayı söylediğiniz takdirde arkadaşlarımız gelip cihazınızı kontrol eder ve eğer problem bizim onardığımız yerden kaynaklıysa ücretsiz olarak cihazınızın onarımı yapılır. Bu süreç cihazın onarımından sonraki 6 ay için geçerlidir. Biz firma olarak yaptığımız işe özen gösterdiğimizden ötürü 6 ay kendi insiyatifimizi kullanarak size bu 6 aylık garantiyi sunuyoruz. Pınarbaşı Pınarbaşı Beko teknik servisi olarak siz değerli müşterilerimize en kaliteli teknik servis hizmetini sunmaya gayret ediyoruz. Bu sırada bütçe dostu fiyatlandırmada en dikkat ettiğimiz konulardan birisidir. 7 gün 24 saat boyunca bize 444 48 63 yada 0532 111 3530 numaraları üzerinden ulaşabilirsiniz. Telefonlarınızı bekliyoruz.


Etiketler;

Pınarbaşı Beko servisi, Beko servis, Beko servisleri, Pınarbaşı Beko servisi, Pınarbaşı Beko servisleri, Pınarbaşı beyaz eşya servisi, Beko beyaz eşya servisi, Pınarbaşı Beko Klima servisi, Pınarbaşı Beko teknik servis, Pınarbaşı teknik servisleri, Beko servis telefonu, Beko telefon numarası, Beko Pınarbaşı merkez servisi, Beko Pınarbaşı Klima servisi, Beko Pınarbaşı Klima teknik servisi, Beko Pınarbaşı Klima tamircisi, Beko Pınarbaşı Klima Servisi, Pınarbaşı Beko teknik servis telefonu, Pınarbaşı Beko teknik servis telefon numarası